تبلیغات

همایش بتن شرق کشور در مشهد برگزار می شود

سومین همایش بزرگ تخصصی بتن شرق کشور

آقای مهندس ابراهیم اکرمی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: این همایش با حضور بیش از یک هزار نفر از متخصصان صنعت ساختمان و استادان برجسته کشوری بر پا می شود .
وی ادامه داد : پروفسور رمضانیان پور که از سوی انجمن بتن آمریکا به عنوان دانشمند سال انتخاب شد و شکرچی زاده عضو هیئت علمی دانشگاه تهران سخنرانان اصلی همایش هستند .

رئیس انجمن بتن خراسان تصریح کرد: برگزارری کارگاه های آموزشی و ارائه مقالات از سوی استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه های کشور از دیگر محور های این همایش است .
وی افزود: این همایش از سوی انجمن بتن ایران و با مشارکت استانداری خراسان رضوی سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی دانشگاه فردوسی مشهد و ... برگزار می شود .

اکرمی ادامه داد: همزمان با این همایش نخستین نمایشگاه بتن و فناوری های نوین صنعت ساختمان د ایر می شود که در آن شرکت های تولید کننده مصالح و ماشین الات ساختمانی به همراه مجریان و پیمانکاران بزرگ کشوری دستاورد ها و توانمندی های خویش را در زمینه صنعت ساختمان در معرض بازدید علاقه مندان قرار می دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های انجمن در مشهد تماس حاصل فرمائید.

هزینه ثبت نام به شرح ذیل باطلاع میرسد :
اعضای محترم انجمن بتن و دانشجویان مبلغ 200000 ریال
اعضاء محترم نظام مهندسی مبلغ 250000 ریال
داوطلبان آزاد مبلغ 300000 ریال

هزینه ثبت نام باید به حساب جاری شماره 31546 - 4300 بانک تجارت شعبه بلوار سازمان آب (قابل واریز درکلیه شعب بانک تجارت) به نام انجمن بتن ایران - شاخه خراسان واریز گردد.

شماره های تماس:
7644749-0511
7658821-0511

آدرس وب سایت انجمن بتن ایران - شاخه خراسان
http://www.ici-kh.com/

فرم ثبت نام در همایش
http://www.ici-kh.com/pe/index.php?option=com_artforms&formid=5 &Itemid=25

مطالب نه چندان بی‌ربط


مسیر شما: اخبار اخبار همایش بتن شرق کشور در مشهد برگزار می شود