تبلیغات

مخابرات استانی و متقاضیان اینترنت ملی (اینترانت کشوری) !!!

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات گفت: متقاضیان اینترنت ملی (اینترانت کشوری) برای دریافت این خدمات (اینترنت ملی) به شرکت ‌های مخابرات‌ استانی مراجعه نمایند.

وی ادامه داد هم‌ اکنون متقاضیان اینترنت و اینترنت ملی (اینترانت کشوری) می‌توانند برای اخذ هر یک از این دو سرویس به مخابرات‌ استانی مراجعه و این دو سرویس را با تعرفه‌ های مخصوص به خود دریافت کنند.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات خاطر نشان کرد: سالها است که شرکت‌ های مخابرات استانی از طریق پرت ‌های پرسرعت .G به دستگاه‌ های متقاضی اینترنت پرسرعت ارایه می‌کنند و هم ‌اکنون با ورود شرکت ‌های مخابرات در زمینه واگذاری پورت ‌های پرسرعت ADSL، این امکان فراهم شده که از طریق این پورت ‌ها اینترنت و اینترانت کشوری ارایه کند.

مهدیون تصریح کرد: در حال حاضر بسیاری از دستگاه ‌های دولتی که نیازی به دسترسی به اینترنت ندارند برای برقراری ارتباط بین دفاتر خود از اینترنت ملی استفاده می‌کنند و همچنین تمام PAP ها و برخی مدارس نیز از اینترنت ملی استفاده می‌کنند.

وی تاکید کرد: تاکنون اینترنت ملی به مردم عادی ارایه نمی‌ شد و شاید به این دلیل برای مردم تاکنون ملموس نبوده است.

پاورقی!
ارائه گسترده اینترنت ملی برای همگان بار ترافیکی و پهنای باند مصرفی و تبادل اطلاعات از اینترنت کشور به خارج از کشور را کاهش می دهد و مراکز دولتی و نهادها می توانند خدمات خود را پایدارتر و مناسنتر در این بستر ارائه دهند.

به نظر شما آیا ارایه این خدمات محقق خواهد شد، و آرزوی هر کاربر ایرانی برای دسترسی به اینترت پر سرعت بر اساس استانداردهای بین المللی و رایج در کشورهای توسعه یافته با کمترین هزینه دست یافتنی خواهد شد. به امید آن روز...


مسیر شما: اخبار اخبار مخابرات استانی و متقاضیان اینترنت ملی (اینترانت کشوری) !!!