تبلیغات

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و خدمات فنی، مهندسی در مشهد

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و خدمات فنی، مهندسی در مشهددوازدهمین نمایشگاه ساختمان و خدمات فنی و مهندسی، هفتمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و صنایع گرمایشی و سرمایشی، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک و چینی آلات و نمایشگاه ماشین آلات راهسازی و عمران از امروز 25 شروع و تا 29 تیرماه ادامه خواهد داشت، این نمایشگاه در 5 روز از ساعت 17 الی 23 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد پذیرای مراجعان و علاقمندان می باشد.
این 4 عنوان نمایشگاهی، در فضایی به مساحت 36 هزار متر مربع و با حضور 599 شرکت داخلی و خارجی برپا می شود.
از 599 شرکت حضور یافته در نمایشگاه، 531 شرکت داخلی از استانهای تهران، مازندران، گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، فارس، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، اراک، خراسان شمالی، خراسان جنوبی ، زنجان و اصفهان حضوردارند.
همچنین 68 نمایندگی شرکتهای خارجی از کشورهای ترکیه، انگلیس، بلاروس، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، روسیه، ژاپن، چین، هند، تایوان، کره جنوبی ، اکراین، بلژیک و دانمارک ، در این دوره به ارائه توانمندیهای خود می پردازند.
شرکت کنندگان در این دوره از نمایشگاه، توانمندیهای خود در حوزه ی ساختمان، خدمات فنی و مهندسی، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی،کاشی ، سرامیک و چینی آلات بهداشتی، شیرآلات، ماشین آلات راهسازی و عمران و به طور کلی کلیه تجهیزات ساختمانی و تاسیساتی را در معرض دید متخصصان قرار می دهند.

مطالب نه چندان بی‌ربط


مسیر شما: اخبار اخبار دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و خدمات فنی، مهندسی در مشهد